SOOJUSPUMPADEGA KOGEMUST KOKKU ÜLE 20 AASTA!

BOSCH: Junkers ametlik garantii-ja hooldustööde partner

PIDEVALT SOODSAD PAKKUMISED

KREDEX: Väikeelamute küttesüsteemide uuendamise toetus

Maaküte oli mulle võõras teema, aga umbropsu usaldamine õigustas. Paigalduse käigus kerkinud küsimused lahenesid kergesti, hilisem kasutusajalugu on näidanud, et kõik lubatu pidas paika.

Merlis Nõgene

SOOJUSPUMPADEGA KOGEMUST KOKKU ÜLE 20 AASTA!

BOSCH: Junkers ametlik garantii-ja hooldustööde partner

PIDEVALT SOODSAD PAKKUMISED

KREDEX: Väikeelamute küttesüsteemide uuendamise toetus

Tänan Priima meeskonda tervikuna maasoojuspumba paigalduse eest minu eramusse Randveres. Töö oli kiire, kvaliteetne ja mõistliku eelarvega. Priima mehed tunnevad oma tööd detailideni ja suudavad väga lihtsalt keerulised asjad kliedile arusaadavaks teha.

Oleg Velitško

SOOJUSPUMPADEGA KOGEMUST KOKKU ÜLE 20 AASTA!

BOSCH: Junkers ametlik garantii-ja hooldustööde partner

PIDEVALT SOODSAD PAKKUMISED

KREDEX: Väikeelamute küttesüsteemide uuendamise toetus

Priima on sellele firmale suurepärane nimi, sest tegelikult on seal priima absoluutselt kõik– nii soojuspump ise, kiire ja korralik paigaldus, müügimeeste hoolitsev suhtumine ning tänuväärt abi Kredexi poolt nõutava paberimajanduse džunglis orienteerumises.

Eva-Maria Vint-Warmington

SOOJUSPUMPADEGA KOGEMUST KOKKU ÜLE 20 AASTA!

BOSCH: Junkers ametlik garantii-ja hooldustööde partner

PIDEVALT SOODSAD PAKKUMISED

KREDEX: Väikeelamute küttesüsteemide uuendamise toetus

Olen pumpa kasutanud juba 4 kuud ja kogemus üllatavalt positiivne.Isegi külmadega kuni -25 kraadi ei olnud vaja lisakütmist . Suured tänud paindliku ja mõistva suhtumise eest,koostöö kolme osalise (müük,kaevetööd ja paigaldus) sujus väga hästi!

Raimo Lang

Priima kogenud meeskond

Kodusoojust ei maksa juhuse hooleks jätta. Priima meeskonda võib usaldada, sest neil on pikaajalised erialased kogemused. Teevad koostööd Skandinaavia suurima soojuspumpade tootjaga. Aitavad leida just Sinu kodule kõige sobivama terviklahenduse.

Et elu oleks Priima pikkadeks aastateks!

Jüri Kreintaal
Priima kaevetööd

+372 50 349 35
paigaldus@priima.ee
17 aastat kogemusi.

Heikko Lett
Priima müük

+372 50 147 59
heikko@priima.ee
14 aastat kogemusi. SULPU sertifikaat aastast 2006.

Tõnu Tuisk
Priima müük

+372 51 111 11
tonu@priima.ee
5 aastat kogemusi.

Meelis Miitjan
Priima paigaldus

+372 56 964 441
paigaldus@priima.ee
4 aastat kogemusi. Bosch Group sertifitseeritud paigaldus ja hooldustehnik.

Miks Priima?

Asjatundlik nõustamine

Priima mehed annavad Sulle kodusoojuse osas asjatundlikku ja erapooletut nõu. Ühegi konkreetse tootja toodet Sulle iga hinna eest kaela ei määrita ning tasuta konsultatsioon ei kohusta Sind toodet ostma. Küsi julgesti!

Pühendunud lähenemine

Armastame oma tööd ja läheneme igale ülesandele pühendunult. Püüame mõista Sinu konkreetseid soove ja vajadusi. Vaid vastastikusel usaldusel saab sündida põhjalikult läbimõeldud lahendus, mis valmistab rõõmu nii meile kui Sulle.

Individuaalne täislahendus

Meie eesmärk ei ole müüa üksikuid tooteid, vaid just Sinu kodule vastavat personaalset täislahendust. Ainult nii saame olla kindlad, et kogu süsteem toimib ideaalselt ja kulud ei kasva üle pea.

Põhjalik hooldus

Vajadusel vaatame Sinu küttesüsteemi enne kütteperioodi algust hea meelega üle ja teeme kõik vajalikud hooldustööd. Nii veedad ka kõige külmema talve muretult nurru lüües. Helista ja kutsu meid külla.

Kohusetundlik järelteenindus

Priima mehed on Sinu käsutuses just siis, kui meid kõige rohkem vajad. Meie teame, et kodusoojusega ei mängita. Vastame kõigile Sinu kõnedele ja leiame igale murele kiiresti parima võimaliku lahenduse.

Pikaajaline garantii

Anname oma tööle ja toodetele 2 aasta pikkuse garantii. Pakume ainult kvaliteetseid seadmeid, mis töötavad muretult aastaid. Ja kui kunagi peakski midagi juhtuma, siis varuosad on saadaval kuni 20 aastaks!

Kasuta KredExi toetust

Väikeelamute küttesüsteemide uuendamise toetus: KredExi väikeelamute küttesüsteemide uuendamise toetus aitab asendada vedelkütust kasutavad katelseadmed taastuvenergiaallikaid kasutavate kütteseadmetega. Toetuse määr on kuni 40% toetatavate tegevustega seotud abikõlblikest kuludest. Maksimaalne võimalik toetussumma on 4000 eurot taotleja kohta. Toetust eraldatakse jooksvalt kuni meetme eelarveliste vahendite ammendumiseni.

Loe lisaks

Soovid rohkem infot? Võta meiega ühendust.

(+372) 60 40 164

Telliskivi 60A, Tallinn, Eesti


Groen Holding OÜ

AAA® krediidireiting

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Kampaania tingimused

- Sooduspakkumine kehtib kuni 31. detsembrini 2014.

- Sooduspakkumine kehtib GROEN HOLDING OÜ poolt müüdavatele maasoojuspumpadele.

- Soodustuse suuruseks on -30% tavahinnast.

- Soodustust saavad kasutada kõik, kes küsivad Priimast hinnapakkumist enne 31. detsembrit 2014.

- GROEN HOLDING OÜ on õigus sooduspakkumise tingimusi kampaania perioodil muuta.

Küsi pakkumist ×

Maasoojuspumbad

Maasoojuspumpadele Bosch Junkers STE-1/STM-1 on valitud kõige paremad kompressorid ja efektiivsemad tsirkulatsioonipumbad. Lisaks on optimeeritud külmaaine mahtu ja töötatud välja uue põlvkonna eestikeelne juhtautomaatika. Tulemuseks on soojuspumpade täiesti uus tase, mis on eelmise põlvkonna mudelitega võrreldes oluliselt efektiivsem, vaiksem, mugavam ja laiemate kasutusvõimalustega.

Küsi lisainfot

×

Õhk/vesisoojuspumbad

Õhk/vesisoojuspump on mugav lahendus, sest seda on võimalik erinevate kütteliikidega kombineerida. Tänu uuele muundurile ja parandatud jahutusringlusele on Bosch Compress 6000 AW soojuspumpade tehnoloogia tõhusus jõudnud täiesti uuele tasemele. Tulemuseks on oma klassi parim õhk-vesisoojuspump kasuteguriga kuni 5,09! Kõigele lisaks näeb see ka stiilne välja.

Küsi lisainfot

×

Õhk/õhksoojuspumbad

Mida parem on õhksoojuspump, seda külmemast välisõhust ta soojuse kinni püüab ja seda vähem seejuures elektrit tarbib. Hea õhksoojuspump suudab soojust toota ka –25 °C-ga. Ehkki õhksoojuspumba nime all müüakse täna väga erineva efektiivsusega seadmeid, ei pea Sa end valdkonna üksikasjadega kurssi viima. Võta meiega ühendust, räägi oma soov ära ja leiame üheskoos just Sulle kõige sobivama lahenduse

Küsi lisainfot

×

Lisaseadmed

Projekteerime ja paigaldame küttesüsteeme nullist kuni täislahenduseni. Töös kasutame Skandinaavia juhtivate tootjate komponente, mis on end põhjamaistes tingimustes õigustanud. Soovime, et meie poolt ehitatud küttesüsteemid oleksid maksimaalselt efektiivsed ja mugavad. Küttesüsteem kestab aastakümneid, seega peab lahendus olema põhjalikult läbi mõeldud ja suurepäraselt teostatud.

Küsi lisainfot

×
×
×